Yazılar

Erciyes Zafer Kurultayı

Temmuz 17, 2016 yorum yok »
Erciyes Zafer Kurultayı

Erciyes Zafer Kurultayı sitesi, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in “İlelebet yaşamalıdır, Gelecekte Altaylarda, Tanrı Dağı’nda da yapılacaktır!” dediği Kurultay’ın yaşatılması ve Başbuğun mirasına sahip çıkılması maksadıyla kurulmuştur.

Başbuğ’umuzun mirasçıları elbette Türk Milliyetçileridir. Bıraktığı mirası ve geleneklerini Ülkücüler devam ettirecektir.

Değerli Ülküdaşlarımız: Erciyes Zafer Kurultay’ını devam ettirmek isteyişimizin amacı birilerine karşı olmak ya da birilerine taraf olmak değildir.

Biz Ülkücülere düşen “sen” “ben” kavgası değil Türk Milletinin kavgasını vermek olmalıdır. Lütfen kendisini Ülkücü olarak gören, davanın içinde yer almış ve almakta olan ülküdaşlarımız, kendisini TÜRK olarak ifade eden hiç kimse hakkında incitici cümleler kullanmayalım.

“KURULTAY BİRLİK OLMAKTIR BİR ARAYA GELMEKTİR. AYRIŞMAK DEĞİLDİR…”

Düşüncelerimizi yazalım, fikirlerimizi paylaşalım; ancak bir tek Ülkücünün kalbini kırmadan…

Çünkü bu milletin fert fert hepimize ihtiyacı vardır…

Ülkücülerin bir araya gelemeyeceğini düşünenlere birlik ve beraberliğimiz ile iyi bir ders verelim…

Bir daha da bu; bizim üzerimizden hesap yapan herkese ders olsun…

Bu sitede Kurumlarımızın başında bulunan seçilmiş veya atanmış yöneticilerin şahsiyetleriyle ilgili edep dışı değerlendirmeler yapılmamalıdır.

Bu sitenin kimliğinde kimseye muhaliflik yoktur. Taraftarlık da yoktur. Bu sitede fitneye sebep olacak davranışlar sergilenmemelidir.

Bu site sadece Türk Milletinin Tarafındadır…

Üyelerimizin bu hususlara dikkat etmelerini önemle rica ederiz.

www.erciyeszaferkurultayi.org yöneticileri olarak Türk Milletinin birliği ve dirliği için bundan önce bulunduğumuz konumlarda gösterdiğimiz gayreti bundan sonra da burada ve bulunacağımız her konumda devam ettirmeye kararlıyız. Sizlerden istirhamımız bu siteyi en az günde bir defa ziyaret etmeniz ve çevrenize tanıtmanız. Bu Millet için birlikte çok şeyler yapabiliriz. Hiç değilse safımızı belli ederiz. Lütfen ziyaretler sırasında gündemle ilgili olarak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşınız ki bizlerin neler düşündüğünü herkes bilsin.

Düşünemeyenlere,

Düşündürülmeyenlere

Düşüncemiz örnek olsun…

BİR KERE YÜKSELEN BAYRAK, BİR DAHA İNMEZ…

yorum yap